531 709 461 507 762 599 722 255 709

Wiaty blaszane na wymiar

Wiaty blaszane od firmy JoAnd Stal

Ciemność nocy jeszcze ogarnia przestrzeń, a wiatr wpycha do oczu płatki śniegu. Zapewne pamiętasz ten mały przystanek, na którym trzeba było czekać codziennie rano na przepełniony autobus do szkoły. Niejeden raz uchronił przed deszczem lub od ciekawskich spojrzeń, gdy padał pierwszy, nieśmiały pocałunek. Bezimienna bohaterka wielu życiowych chwil, o której właśnie mowa, to wiata blaszana. Przystanki PKS miały zazwyczaj standardowe rozmiary. Współczesne wiaty produkuje się na wymiar i wykorzystać można je na różne, najbardziej wymyślne sposoby.

Zalety wiaty blaszanej na wymiar

Przestronna wiata blaszana na wymiar to rozwiązanie od dawna wybierane przez rolników i drobnych producentów przemysłowych. Stworzenie konstrukcji stalowej jest banalnie proste, choć wymaga skupienia i uwagi. Prężnie działający biznesmeni nie mają jednak czasu, aby poświęcić go na samodzielnie wykonanie wiaty. To zadanie powierzają profesjonalnym firmom, które specjalizują się w stawianiu blaszanych osłon.

Co jednak wydaje się najważniejsze, to możliwość stworzenia konstrukcji o dowolnych rozmiarach. Często flota traktorów, ciągników i kombajnów rozrasta się wraz z napływem unijnych dotacji. Pojazdów przybywa, więc pojawia się potrzeba szybkiego postawienia stabilnego garażu. Wiata zapewnia pełną ochronę przed deszczem i śniegiem, a więc opadami, które mogą niekorzystnie wpływać na metalowe elementy maszyn rolniczych.

Inne zastosowanie wiaty blaszane

Jak już wspomniano, wiata blaszana na wymiar być wykorzystana jako magazyn dla produktów, które stworzono w hali przemysłowej. Lub też pełnić jej funkcję, ponieważ zastosowań tego rozwiązania jest wiele. Warto podkreślić, że wiata blaszana na wymiar może mieć zarówno płaski, jak i spadzisty dach oraz dodatkowe otwory okienne.