531 709 461 507 762 599 722 255 709

Czy warto montować okna w blaszaku?

Co daje nam posiadanie garażu blaszanego?

O garażu blaszanym chyba zostało już powiedziane wszystko. Wiemy, że zachwyca uniwersalnością. Schowamy w nim samochód osobowy, narzędzia ogrodnicze, małe i duże. Swoje miejsce znajdzie w nim kosiarka, która tak potrzebna jest do dbania o ogród, ale i cały regał, na którym postawimy puszki z farbami, pędzle, wałki, czekające na czas remontu. Schowamy w „blaszaku” niejeden rower. 

Aktywne spędzanie wolnego czasu

Obserwujemy ostatnim czasem bardzo ciekawy i pozytywny trend. Wiele rodzin coraz częściej chce spędzać czas z rodziną w sposób aktywny. Spacery już nie są najpopularniejsze. Obecnie najchętniej Polacy wybierają się na wycieczki rowerowe. Szeroki wybór rowerów, hulajnóg, zachęca, aby coś dla siebie i dla najbliższych wybrać. Rower dla mamy i taty, dla córki nastoletniej i dla syna z pierwszej klasy. Hulajnoga elektryczna na dni, gdy nogi chcą odpocząć, wózek dla lalek na spacer z młodszą córką. Przybywa sprzętów, dlatego też, przybywa chęci uprawiania sportu, spędzania czasu na świeżym powietrzu przez dzieci. Nie można tego zmarnować, ale należy to popierać i pielęgnować. Najlepszym sposobem będzie zapewnienie dzieciom i całym rodzinom, o ile finanse pozwolą, odpowiedniego sprzętu. Bo jak nie cieszyć się, gdy widzimy całe rodziny na wycieczce rowerowej? A sklepy rozpieszczają nas w oferowaniu bardzo nowoczesnych i ciekawych osprzętów rowerowych. Kaski, odblaski, lampki, rożnego rodzaju pokrowce, etui, bidony, pompki czy foteliki rowerowe, to i wiele innych jeszcze przedmiotów znajdziemy w sklepach rowerowych. 

Garaż blaszany jako idealny schowek na przedmioty

A żeby w łatwy sposób i z ochotą dzieci korzystały z rowerów, dobrze znaleźć dla tego sprzętu jedno odpowiednie miejsce. Tak aby wyciąganie i chowanie go, było proste i szybkie. Aby nikt nie musiał wyciągać różnych przedmiotów, zanim dostanie się do roweru. Wówczas ochota na przejażdżkę szybko może spaść do zera.   Znamy jedno takie miejsce, które zapewni komfort całej rodzinie. Garaż blaszany to idealny sposób na przechowywanie całego sprzętu rowerowego. Montując dodatkowe drzwi damy kolejną opcje na wygodne korzystanie z „blaszaka”. Dzięki takim drzwiom, dzieci bez problemu same wyciągną, ale i schowają na koniec dnia swój pojazd dwukołowy. 

Wpuść promienie słoneczne do blaszaka

Wybierając dodatkowe drzwi w garażu blaszanym warto dodać jeszcze jeden element. Zachęcamy do wyjścia poza ramy, do spróbowania czegoś nowego. Dodaj do swojego garażu blaszanego okno. Zobaczysz jaka będzie duża zmiana, gdy ciemne pomieszczenie doświetlą naturalne promienie słoneczne. Pompowanie kół, naprawa hamulców, mycie, drobne naprawy, wszystko to będziesz mógł wykonać w środku, w garażu. Nie zważając na pogodę i porę dnia. Twoje sprzęty rowerowe będą miały bezpieczne miejsce, a Ty będziesz w pełni mógł z tego miejsca korzystać. A miejsce do przechowywania może zmienić się w prawdziwy warsztat. Niejedna osoba może złapać bakcyla i poszerzyć swoje zainteresowania.