531 709 461 507 762 599 722 255 709

Garaż blaszany na indywidualne zamówienie

Każdy klient, który szuka garażu blaszanego, zastanawia się jak dopasować garaż do otoczenia, które znajduje się wokół. Owszem, jest to kłopotliwe, zwłaszcza kiedy postanowiliśmy wykończyć swój dom w tradycyjny sposób, nawiązujący do stylizacji drewno – kamiennej lub nasz budynek jest nowoczesną, wymagającą stylistycznie konstrukcją.

Garaż według wytycznych klienta

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, oferujemy możliwość zamówienia garażu na wymiar, według wytycznych naszych klientów. Poza możliwością wyboru koloru blachy, oferujemy rożne rozwiązania konstrukcji dachowej, począwszy od prostego, jednospadowego dachu po wielospadowe konstrukcje w kolorze. Poza rozbudowanym dachem, dostępne są również niestandardowe rozwiązania bram garażowych, począwszy od systemów napędzających (automatów) po zróżnicowany rozmiar światła otworu. Aby uatrakcyjnić naszą ofertę, klient może wyposażyć swój garaż blaszany w okno lub dodatkowe drzwi boczne.

Inne konstrukcje stalowe

Oferta naszej firmy, to nie tylko garaże blaszane. W skład oferty wchodzą następujące konstrukcje stalowe:

wiaty i hale magazynowe, które idealnie spisują się w gospodarstwie rolnym jako garaż na maszyny rolnicze czy magazyn,
schowki na narzędzia ogrodnicze,
– kojce dla psów.

Termin i realizacja

Wszystkie nasze zlecenia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, lecz ponad to stawiamy na jakość wykonanej pracy. Naszym celem jest osiągnięcie pełnego zadowolenia klienta i zadbanie o trwałość wyprodukowanych konstrukcji. W przypadku pilnych zleceń możemy zaoferować standardowe rozwiązania, które mamy dostępne od ręki.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, stale rozwijamy nasze przedsiębiorstwo inwestując w nowoczesne technologie i szkolenia naszych pracowników. Zapewniamy dostęp do naszej oferty klientom z całej Polski, oferując również transport i montaż. Zachęcamy do zapoznania się z jej pełną treścią w zakładce oferta lub telefonicznie. Nasi handlowcy służą doradztwem i pomocą w każdej sprawie dotyczącej naszej oferty.