531 709 461 507 762 599 722 255 709

Jak rozbudować garaż blaszany?

Pomysły na przemianę swojego obecnego garażu

Posiadasz garaż blaszany, ale chcesz od niego czegoś więcej? Nie ma lepszego rozwiązania niż rozbudowanie istniejącego miejsca do przechowywania. Musisz tylko zastanowić się czego oczekujesz? Co garaż daje Ci dziś, a czego chcesz od niego w przyszłości? Jeżeli obecnie przechowujesz w nim jeden samochód, a drugi stoi codziennie pod gołym niebem, to dla Ciebie będzie najlepszym rozwiązaniem rozbudowanie obecnego garażu. Nasza ekipa bez problemu, w szybki i sprawny sposób rozszerzy Twój garaż dokładając kolejne ściany i nową bramę garażową. Dopasujemy Twój garaż do Twoich potrzeb. A żadne auto nie będzie pokrzywdzone. Wybrać możesz bramę dwuskrzydłową, uchylną podnoszoną do góry w wąskim panelu pionowym lub w szerokim panelu poziomym. Fajnym rozwiązaniem jest umieszczenie dodatkowych drzwi z boku garażu dwustanowiskowego. Wówczas nie trzeba otwierać bramy, aby móc szybko coś wyciągnąć z auta, garażu.

Szukamy codziennie takich rozwiązań, które każdemu naszemu klientowi ułatwią funkcjonowanie. Do wyboru mamy także różne rodzaje dachów. Dach płaski, jednospadowy ze spadem w bok lub w tył, a także dach dwuspadowy. To klient wybiera jaki dach najbardziej będzie mu odpowiadał, a my pomagamy zdecydować się niezdecydowanym. Przy wyborze dachu duże znaczenie ma miejsce, gdzie mieszkamy. Na terenach górskich, gdzie śnieg w zimowych miesiącach jest rutyną, obowiązkowo należy wybrać dach dwuspadowy. W miejscach, gdzie nie trzeba martwić się grubą warstwą śniegu, można zdecydować się nawet na dach płaski.

Okna jako dodatkowy element w garażu

Oprócz powiększania garażu, klienci chętnie korzystają z możliwości dodania okna do konstrukcji stalowej. Okno w prosty i szybki sposób doświetli garaż naturalnym światłem, a każda praca w środku garażu będzie przyjemnością. Drobne prace stolarskie, remontowe idealnie wykonuje się w pomieszczeniu. Jednak nie zawsze można sobie pozwolić na takie prace w domu. Nie każdy z nasz także posiada warsztat z prawdziwego zdarzenia. A garaż blaszany czeka tylko na spełnianie swojej powinności. Wystarczy ustawić dobry stół w środku „blaszaka” i zająć się swoimi ulubionymi pracami remontowymi. Każdy majsterkowicz wie jak dobrze mieć kawałek przestrzeni tylko dla siebie. Garaż zapewni miejsce, gdzie deszcz, wiatr nie zakłóci żadnych prac. Garaż blaszany z oknem zapewni nam naturalne światło co uprzyjemni każdą prace. Możemy zamknąć bramę garażową, gdy nasze prace powodują hałas i nieporządek i zaszyć się na cały dzień w garażu blaszanym.