531 709 461 507 762 599 722 255 709

Wiata blaszana w firmie JoAND Stal

Dla każdego, kto planuje miejsce do przechowywania, idealnym rozwiązaniem będzie wiata blaszana. Jest to zaraz po garażach blaszanych, chętnie wybierana konstrukcja stalowa. Możesz wybrać wiatę przyścienną, czyli połączoną bezpośrednio z budynkiem. Popularniejszą opcją jest standardowa wiata wolnostojąca. Każdą wiatę można także rozbudować.

Czym różni się wiata blaszana od garażu blaszanego?

W wiacie blaszanej z powodzeniem zmieścisz wszystko to, co w „blaszaku”, a nawet zmieścisz jeszcze więcej. Wiata blaszana to idealne miejsca na samochód i różne sprzęty rolnicze. A przede wszystkim umieścisz wszystko to, co ma nietypowe rozmiary. Wiata blaszana może mieć tylko dach i konstrukcję nośną. Może być pojedyncza, podwójna. Może być zamknięta, całkowicie otwarta lub z dodatkowym pomieszczeniem. W firmie JoAND Stal wybór i kombinacje są nieograniczone.

Każdy może dostosować wiatę do swoich indywidualnych potrzeb.

Kto będzie najbardziej zainteresowany posiadaniem wiaty? Dla kogo będzie idealnym rozwiązaniem? Wyobraźmy sobie sprzęty rolnicze. Różnej długości, wysokości, z wystającymi elementami. Chcąc uchronić najważniejsze elementy sprzętu przed deszczem, można uchronić je pod wiatą blaszaną. Opcja, w której jedna ze ścian nie będzie obita blachą, daje nam szybki dostęp do sprzętu. Elementy, które nie potrzebują ochrony, bezproblemowo wystają poza wiatę, a ta część, którą chcemy uchronić, zostaje pod zadaszeniem.

Różne przeznaczenie wiaty

Naprawianie samochodu, sprzętu rolniczego może być łatwe i przyjemne pod wiatą blaszaną. Nagła ulewa nie przeszkodzi nam w naprawianiu sprzętu. Często mamy problem z przechowywaniem przedmiotów do budowy, remontu domu. Wszystkie materiały budowlane potrzebują dobrego schronienia przed warunkami atmosferycznymi. Deszcz, śnieg mógłby je w dotkliwy sposób zniszczyć. Materiały budowlane, które przeważnie są dużych i różnych rozmiarów schowasz bezpiecznie w wiacie blaszanej. Twoje materiały, które niemało z pewnością kosztowały, będą bezpieczne. Skorzystaj z oferty firmy JoAND Stal i zamów wiatę już dziś.