531 709 461 507 762 599 722 255 709

Zastosowanie dużych hal blaszanych w rolnictwie

Prace porządkowe w gospodarstwie

Grabienie liści, zbieranie jabłek, gruszek i orzechów. To jedne z przyjemniejszych czynności związanych z jesienią. Gdy drzewa obrodzą w dary natury, przynosi to każdemu właścicielowi sadów czy małych przydomowych ogródków wiele radości. Kompoty z gruszek, konfitury z jeżyn, ciasteczka orzechowe, nalewki ze śliwek, szarlotki. W taki prosty sposób można przywołać uśmiech na twarzy u swoich najbliższych. Wieczory z książką i ciastem prosto z piekarnika, zabawy z dziećmi wśród stosu ciasteczek, mogą zamienić deszczową, zimną atmosferę w pełną radości, ciepła rodzinną sielankę. Drzewa owocowe przynoszą nam dużo radości w postaci owoców, dekoracji naszej przestrzeni, ale także niosą za sobą obowiązki.

Pielęgnacja, przycinanie to elementy dla osób najbardziej wprawionych w prace ogrodowe. Natomiast z grabieniem liści poradzi sobie nawet najmniejszy członek rodziny. Wiele pięknych popołudni można w radości i zabawie spędzić na wypełnianiu obowiązku związanego ze sprzątaniem ogrodu. Efekty można już w krótkim czasie osiągnąć i zauważyć. Aby wiatr nie zniszczył naszej pracy, wszystkie liście należy jak najszybciej zutylizować. Najlepszym sposobem na zgrabione liście będzie zapakowanie ich do worków na śmieci i oddanie do wywozu. Takie worki jednak chwile będą musiały poczekać na odbiór. Gdzieś trzeba je przechować. Zwłaszcza, że pozostawione na samowolkę często ulegają zniszczeniu przez bezpańskie psy.

Hala stalowa dla rolników i ogrodników w ich gospodarstwie rolnym

Idealnym miejscem na schowanie śmieci, na umieszczenie koszy do segregacji są garaże blaszane. A jeszcze lepszym pomysłem dla prawdziwych rolników będzie postawienie blaszanej hali magazynowej. Wszystkie zbiory można w niej z powodzeniem bezpiecznie przechowywać. Jabłka, gruszki, orzechy, znajdą idealne schronienie. W blaszanej hali temperatura będzie odpowiednia dla wszelkiego rodzaju zbiorów. Marchewka, ziemniaki, buraki przez wszystkie zimowe miesiące będą miały odpowiednie warunki przechowywania. A dobre zagospodarowanie konstrukcji stalowej, o odpowiednich rozmiarach, pomieści także sprzęty rolnicze. Traktor, przyczepa, wóz, glebogryzarka i inne sprzęty mniejsze i większe niezbędne do prac w polu, ogrodzie, sadzie mogą bezpiecznie być przechowywane w hali stalowej.